Provoz školní družiny (dále jen ŠD) je zajištěn od 5:45 hodin do 16:30 hodin.

Ranní družina

• 5:45 - 7:45 hodin, příchod účastníků nejpozději do 7:00 hodin.
  • Před vstupem do školy (vchod z verandy), musí účastník zazvonit na zvonek RANNÍ ŠD.
  • Kapacita ranní ŠD je 30 účastníků, přednostně jsou zapisováni žáci prvních a druhých ročníků.

Odpolední družina

• od 11:30 do 16:30 hodin
  • Žádáme rodiče o vybavení dítěte do ŠD. Šťáva, kapesníčky, oblečení na ven, přezůvky (vše podepsané).
  • Za hračky a osobní věci ŠD neručí. Mobilní telefony mohou děti v ŠD použít jen v případě komunikace s  rodiči. Použití mobilního telefonu žák hlásí vychovatelce.

Zápisní lístek

• Před nástupem účastníka do ŠD vyplní zákonní zástupci zápisní lístek (dále jen ZL), kde poskytnou informace nutné k evidenci účastníka.
  • Při vyplňování ZL nepoužívejte znaky pro opakování.
  • Veškeré změny je nutné oznámit písemně.

Samostatný odchod účastníka ze ŠD

• Mimořádné uvolnění účastníka zájmového vzdělávání ze školní družiny.
  • Pokud informace není v zápisním lístku, prosíme vždy písemně s podpisem zákonného zástupce.

Změny odchodů ze ŠD

• Trvalá změna odchodu účastníka ze školní družiny, vždy písemně, po dohodě s vychovatelkou, uvádíme na zadní stranu zápisního lístku.

Obědy

• Každý účastník musí mít zajištěné obědy ve ŠJ. Zákonní zástupci zaplatí obědy nejpozději poslední den.
  • v měsíci na měsíc následující. Odhlášení (převádění) obědů v případě nepřítomnosti účastníka ve školní družině zajišťují zákonní zástupci sami (tel. 731 491 822).

Úplata

• Úplata ŠD (měsíčně 200,-Kč) se platí za celý školní rok tj. 2.000,-Kč, nebo ve dvou splátkách.
  • I. pololetí   září prosinec / do 15.9.2023 / - 800,- Kč.
  • II. pololetí leden červen / do 12.1.2024 / - 1.200,- Kč.
  • Platba se provádí převodem na školní účet č.ú.: 2801461519/2010.
  • Variabilní symbol (VS) obdržíte při zápisu do ŠD.
  • Do zprávy příjemce napište jméno a příjmení dítěte.

Zákonní zástupci jsou povinni hlásit vychovatelce i změny ve zdravotním či psychickém stavu účastníka.

• Onemocní-li účastník v průběhu dne, vychovatelka oznámí tuto skutečnost rodičům a ti si jej co nejdříve vyzvednou, aby se nemoc nerozšířila mezi ostatní účastníky.
  • Spolupráce se zákonnými zástupci se uskutečňuje na třídních schůzkách, případně i mimo ně po dohodě s vychovatelkou.