Rodičovské schůzky

Třídní schůzky slouží třídním učitelům a dalším pedagogům k podání informací o prospěchu a chování žáků. Na těchto schůzkách mohou rodiče získat kompletní informace o svých dětech. Probíhají zpravidla v kmenových třídách v níže uvedených dnech. Mimo tyto dny mohou pořádat třídní učitelé i další schůzky pro rodiče (např. informační schůzka před školou v přírodě, výletem, při řešení závažných problémů apod.). V případě potřeby ze strany rodičů je možno si domluvit konzultace s vyučujícím i mimo termíny třídních schůzek, a to prostřednictvím systému Bakaláři nebo e-mailem.

Zástupci jednotlivých tříd z řad rodičů informují na třídní schůzce ostatní rodiče o jednání na Radě rodičů. Rada rodičů se schází minimálně dvakrát do roka. Termín je schůze je vždy předem zveřejněn.

Termíny třídních schůzek 2023/2024

• 7. listopadu 2023
    • 1. stupeň - třídní schůzky od 16,30 hod.
    • 2. stupeň - třídní schůzky od 17,00 hod.
  • 16. dubna 2024
    • 1. stupeň - třídní schůzky od 16,30 hod.
    • 2. stupeň - třídní schůzky od 17,00 hod.