Atletické závody přípravek

Dne 6. 4. 2024 se dvacet našich malých atletů z 1. - 3. třídy zúčastnilo atletického víceboje na ZŠ Pod Vodojemem (překážková, dráha, vytrvalost, skok z místa, hod medicinbalem a výdrž ve visu). Naši skvělí sportovci se vůbec neztratili a do Velkého Března dovezli 8 medailí. Zlatou medaili získala Vaneska Žabková s Mariánem Pečivou, stříbrnou medaili Sofinka Šotková s Nikolkou Lerchovou a bronz se houpal na krku Tomáškovi Trlicovi, Anetce Mykové, Rozárce Musilové a Martínkovi Mykovi. I ostatní sportovci předvedli neskutečné výkony, ale konkurence byla opravdu veliká. Pomyslné brambory dovezl Daneček Siwický s Tomáškem Vaněčkem. Všem našim žákům moc gratuluji a hlavně si přeji, aby u atletiky všichni vydrželi co nejdéle  a stále se sportem bavili jako doposud. Děkuji atletickému klubu PROVOD za zorganizování závodů a Pavle Lesnikové za úterní atletické tréninky pro starší žáky. Je vidět, že naše práce není marná a přináší ovoce.

Autor: Mgr. Lenka Šidáková,

Foto: Iva Truxová, Martina Šidáková